fbpx

Akreditácie

Akreditácia

powered by

Zľava

Zľava len v predpredaji

Najvýhodnejšie kúpite akreditáciu v predpredaji do 31. augusta. Od 1. septembra predávame akreditácie za plnú sumu, bez zliav.

Žiadne lístky

Jednorazové lístky naďalej zrušené

Jedným z opatrení, ktoré sme minulý rok prijali je, že JEDNORAZOVÉ LÍSTKY NEBUDÚ V PREDAJI. Na všetky projekcie sa dostanú diváci IBA S AKREDITÁCIAMI.

FAQ – Časté otázky

 • Akreditácie
  • Môžem vrátiť akreditáciu?

   Bohužiaľ, nemáme mechanizmus na vracanie akreditácií (túto informáciu nájdete aj vo Všeobecných obchodných podmienkach, čl. VII.). Čo však môžeme, je akreditáciu prepísať na inú osobu. Môžete ju teda niekomu postúpiť. Ak sa tak rozhodnete, prosím, dajte nám vedieť meno a e-mail pôvodného držiteľa akreditácie a toho nového na tickets@cinematik.sk, aby sme to upravili v systéme. Ďakujeme.

   Všeobecné obchodné podmienky

  • Máte zľavy, napríklad pre ZŤP alebo študentov?

   Nie. Nezaviedli sme žiadne zľavy. Najlacnejšia možnosť ako si kúpiť akreditáciu, je kúpiť si ju za zvýhodnenú cenu v predpredaji, ktorý končí 31. Augusta.

  • Je možné rezervovať si miesto na filme?

   Nie, nie je. Na všetkých filmoch na festivale je voľné sedenie. Akreditácia alebo lístok umožňujú vstup na filmovú projekciu, sadnúť si je možné kamkoľvek, bez určenia čísla radu, či sedačky.

 • Program a filmy
  • Kedy bude zverejnený program?

   Program bude zverejnený začiatkom septembra. Zostavovanie programu ovplyvňuje do poslednej chvíle množstvo premenných, takže finálny program k dispozícii skôr naozaj nie je.

Cenník

Akreditáciaonline predpredaj do 31. augusta 202120 €
online predaj a predaj na mieste od 1. septembra 202125 €

*akreditácia sa nepredáva na konkrétny film, tzn. rezervácia nie je možná. Akreditácia nezaručuje voľné miesto. Účastníkom doporučujeme prísť na film v dostatočnom predstihu, aby si obsadili vhodné miesto na sedenie.

 
Dom umenia

Akreditačné centrum
Dom umenia
Nábrežie Ivana Krasku 1
921 01 Piešťany, Slovakia

Otváracie hodiny
14. september 2021 od 12:00 – 20:00
15. – 19. september 2021 od 10:30 – 20:00