fbpx

Akreditácie

Žiadne
lístky

Rušíme jednorazové lístky!

K situácii s pandémiou nového koronavírusu pristupujeme vážne. Jedným z opatrení, ktoré sme tento rok prijali je, že JEDNORAZOVÉ LÍSTKY NEBUDÚ V PREDAJI. Na všetky projekcie sa dostanú diváci IBA S AKREDITÁCIAMI.

Zľava

Zľava LEN v predpredaji

Vzhľadom na komplikovanú situáciu súvisiacu s pandémiou, sme tento rok nezaviedli žiadne zľavy: ISIC, ITIC, ani ZŤP. Akreditáciu kúpite najvýhodnejšie v predpredaji.

Akreditácia

powered by

FAQ – Časté otázky

 • Akreditácie
  • Môžem vrátiť akreditáciu?

   Bohužiaľ, nemáme mechanizmus na vracanie akreditácií (túto informáciu nájdete aj vo Všeobecných obchodných podmienkach, čl. VII.). Čo však môžeme, je akreditáciu prepísať na inú osobu. Môžete ju teda niekomu postúpiť. Ak sa tak rozhodnete, prosím, dajte nám vedieť meno a e-mail pôvodného držiteľa akreditácie a toho nového na tickets@cinematik.sk, aby sme to upravili v systéme. Ďakujeme.

   Všeobecné obchodné podmienky

  • Máte zľavy, napríklad pre ZŤP alebo študentov?

   Nie. Nezaviedli sme žiadne zľavy. Najlacnejšia možnosť ako si kúpiť akreditáciu, je kúpiť si ju za zvýhodnenú cenu v predpredaji, ktorý končí 31. Augusta.

  • Je možné rezervovať si miesto na filme?

   Nie, nie je. Na všetkých filmoch na festivale je voľné sedenie. Akreditácia alebo lístok umožňujú vstup na filmovú projekciu, sadnúť si je možné kamkoľvek, bez určenia čísla radu, či sedačky.

 • Program a filmy
  • Kedy bude zverejnený program?

   Radi by sme ho zverejnili čím skôr. Tento rok je však pre koronavírus organizácia náročnejšia a stále čakáme na vládne opatrenia, ktoré budú platné od 1. septembra. Vzhľadom na to, že môžu ovplyvniť, ako bude vyzerať náš program, rozhodli sme sa s jeho zverejnením počkať.

Cenník

Accreditationonline presale until 31 August 202020 €
online sale from 1 September25 €

*akreditácia sa nepredáva na konkrétny film, tzn. rezervácia nie je možná. Akreditácia nezaručuje voľné miesto. Účastníkom doporučujeme prísť na film v dostatočnom predstihu, aby si obsadili vhodné miesto na sedenie.

 

alebo Kúpiť na stránke Inviton

Akreditačné centrum
Dom umenia
Nábrežie Ivana Krasku 1
921 01 Piešťany, Slovakia

Otváracie hodiny
10. september od 12:00 – 20:00
11. – 15. september od 10:30 – 20:00