fbpx

Akreditácie

Akreditácia

powered by

Zľava

Zľava len v predpredaji

Najvýhodnejšie kúpite akreditáciu v predpredaji do 31. augusta. Od 1. septembra predávame akreditácie za plnú sumu, bez zliav.

FAQ – Časté otázky

 • Akreditácie
  • Máte aj jednorazové vstupenky na filmy?

   Nie, nemáme. Na všetky festivalové projekcie je možné prísť iba s akreditáciou.

  • Môžem vrátiť akreditáciu?

   Bohužiaľ, nemáme mechanizmus na vracanie akreditácií (túto informáciu nájdete aj vo Všeobecných obchodných podmienkach, čl. VII.). Čo však môžeme, je akreditáciu prepísať na inú osobu. Môžete ju teda niekomu postúpiť. Ak sa tak rozhodnete, prosím, dajte nám vedieť meno a e-mail pôvodného držiteľa akreditácie a toho nového na tickets@cinematik.sk, aby sme to upravili v systéme. Ďakujeme.

   Všeobecné obchodné podmienky

  • Máte zľavy, napríklad pre ZŤP alebo študentov?

   Nie. Nezaviedli sme žiadne zľavy. Najlacnejšia možnosť ako si kúpiť akreditáciu, je kúpiť si ju za zvýhodnenú cenu v predpredaji, ktorý končí 31. Augusta.

  • Je možné rezervovať si miesto na filme?

   Nie, nie je. Na všetkých filmoch na festivale je voľné sedenie. Akreditácia alebo lístok umožňujú vstup na filmovú projekciu, sadnúť si je možné kamkoľvek, bez určenia čísla radu, či sedačky.

 • Program a filmy
  • Kedy bude zverejnený program?

   Program bude zverejnený začiatkom septembra. Zostavovanie programu ovplyvňuje do poslednej chvíle množstvo premenných, takže finálny program k dispozícii skôr naozaj nie je.

Akreditáciaonline predpredaj do 31. augusta
online predaj a predaj na mieste od 1. septembra

*akreditácia sa nepredáva na konkrétny film, tzn. rezervácia nie je možná. Akreditácia nezaručuje voľné miesto. Účastníkom doporučujeme prísť na film v dostatočnom predstihu, aby si obsadili vhodné miesto na sedenie.

 
Dom umenia

Akreditačné centrum
Dom umenia
Nábrežie Ivana Krasku 1
921 01 Piešťany, Slovakia

Otváracie hodiny
13. september 2022 od 12:00 – 20:00
14. – 18. september 2022 od 10:30 – 20:00