fbpx

Koncerty Fallgrapp a The Backwards na Cinematiku

8. septembra 2022

Fallgrapp
ŠTVRTOK 15.9. 19:00
CINEMATIK BAR

Fallgrapp je slovenské hudobné zoskupenie podmanivo spájajúce elektroniku s akustickými nástrojmi, sláčikovým triom a ženským vokálom. Žánrovo sa pohybuje na pomedzí štýlov ako organická elektronika, downtempo, trip hop a alternatívny pop.

The Backwards
SOBOTA 17.9. 19:00
CINEMATIK BAR

The Backwards, nielen ako interpreti, ale predovšetkým ako hudobníci sa venujú celej tvorbe skupiny Beatles, od obdobia Beatlemánie cez album Sgt. Pepper`s Lonely Hearts Club Band až po posledné platne Let It Be a Abbey Road. Výsledkom precíznosti, s akou kapela prezentuje hudbu Beatles je schopnosť zvládnuť hru na nástroje ako napr. indický sitár, zobcová flauta, ústna harmonika, klavír a iné.

Lady Jane & Kešu
UTOROK 13.9. 18:00
CINEMATIK BAR

Lady Jane môžete aktuálne vidieť na akustických koncertoch a vystúpeniach, kde okrem vlastnej tvorby prezentuje aj svojich obľúbených interprétov ako sú Aerosmith, Led Zeppelin, The Queen, P!nk, Ozzy Osbourne, Alanis Morrissette a ďalších, za doprovodu gitaristu „Kešu“ (Peter Oriešek)

Pssst!
STREDA 14.9. 19:00
CINEMATIK BAR

Tajná swingová kapela vam zahrá nie len na počúvanie, ale aj do tanca, aby ste si po dlhých hodinách strávených v pohodlných kinosedačkách rozhýbali kostru.