Podporte svoj festival a získajte pozvánky!

1. februára 2019

Cinematiku sa darí a to hlavne vďaka vám, našim verným divákom! Máme za sebou trinásť výnimočných rokov a aktuálne pre vás pripravujeme už 14. ročník jedného z najúspešnejších filmových festivalov na Slovensku. Opäť sa tešíme na jedinečnú atmosféru a vypredané kinosály piešťanských kín. Ďakujeme všetkým, ktorí nás v minulosti podporili a všetkým, ktorí na festival prišli a dôverujú tak celému festivalovému tímu.

Chceli by sme Vás poprosiť o podporu nasledujúceho ročníka vo forme 2% daní. Aj vďaka tomu budeme môcť priniesť viac kvalitných filmov, koncertov, či diskusií. Budeme Vám veľmi vďační!

Pokiaľ sa rozhodnete nám pomôcť a podávate si daňové priznanie sami, vypočítajte si 2% zo zaplatenej dane a jednoducho vpíšte nasledovné údaje do Vášho daňového priznania:

MFF PIEŠŤANY
občianske združenie
Bitúnková 1453/23, 90031 Stupava
IČO: 30856663

Ak ste zamestnanec, požiadajte do 15.2.2019 zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň. Potom požiadajte zamestnávateľa o vystavenie tlačiva Potvrdenie o zaplatení dane. Z tohto Potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2% z Vašej zaplatenej dane (to musí byť minimálne 3 €). Potrebné údaje vpíšte do tlačiva Vyhlásenie o poukázaní 2%.

Dokumenty na stiahnutie:

Obe tieto tlačivá, teda Vyhlásenie spolu s Potvrdením, pošlite do 30.4.2019 na daňový úrad podľa Vášho bydliska.

Ako získať pozvánky?

Ak sa nám rozhodnete darovať 2% zo svojich daní a v daňovom priznaní, resp. vyhlásení zaškrtnete “súhlasím so zaslaním údajov (meno, priezvisko a trvalý pobyt) mnou určenému prijímateľovi podielu zaplatenej dane”, zašleme Vám v roku 2020 pozvánky pre dve osoby na otvorenie, záver a špeciálne projekcie počas 15. ročníka Cinematiku Piešťany.

Všetkým Vám veľmi pekne ďakujeme za podporu!