fbpx

Podporte svoj festival a získajte pozvánky!

18. januára 2021

Cinematiku sa darí a to hlavne vďaka Vám, našim verným divákom! Máme za sebou pätnásť výnimočných rokov a aktuálne pre Vás pripravujeme už 16. ročník jedného z najúspešnejších filmových festivalov na Slovensku. Opäť sa tešíme na jedinečnú atmosféru a naplnené kinosály piešťanských kín. Ďakujeme všetkým, ktorí nás v minulosti podporili a všetkým, ktorí na festival prišli a dôverujú tak celému festivalovému tímu.

Chceli by sme Vás poprosiť o podporu nasledujúceho ročníka vo forme 2% daní. Aj vďaka tomu budeme môcť priniesť viac kvalitných filmov, koncertov, či diskusií. Budeme vám veľmi vďační!

Pokiaľ sa rozhodnete nám pomôcť a podávate si daňové priznanie sami, vypočítajte si 2% zo zaplatenej dane a jednoducho vpíšte nasledovné údaje do vášho daňového priznania:

MFF PIEŠŤANY
občianske združenie
Bitúnková 1453/23, 900 31 Stupava
IČO: 30856663

Ak ste zamestnanec, požiadajte do 15.2.2021 zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň. Potom požiadajte zamestnávateľa o vystavenie tlačiva Potvrdenie o zaplatení dane. Z tohto Potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2% z Vašej zaplatenej dane (to musí byť minimálne 3 €). Potrebné údaje vpíšte do tlačiva Vyhlásenie o poukázaní 2%.

Dokumenty na stiahnutie:

Obe tieto tlačivá, teda Vyhlásenie spolu s Potvrdením, pošlite do 30.4.2021 na daňový úrad podľa vášho bydliska.

Ako získať pozvánky?

Ak sa nám rozhodnete darovať 2% zo svojich daní a v daňovom priznaní, resp. vyhlásení zaškrtnete súhlasím so zaslaním údajov (meno, priezvisko a trvalý pobyt) mnou určenému prijímateľovi podielu zaplatenej dane, zašleme vám v roku 2022 pozvánky pre dve osoby na otvorenie, záver a špeciálne projekcie počas 17. ročníka Cinematiku Piešťany.

Všetkým vám veľmi pekne ďakujeme za podporu!

Pozor

Pre získanie pozvánok

Je dôležité, aby ste zaškrtli súhlas so zaslaním údajov, inak sa nedozvieme, že ste nám poslali svoje 2% práve vy.

Pozor

Kedy posielame pozvánky?

Zoznam ľudí, ktorí nám poslali svoje 2% v daňovom priznaní za rok 2019 dostaneme začiatkom roka 2021. Preto pozvánky za 2% odoslané v tomto roku za rok 2019 budeme posielať až na rok 2021.