fbpx

Branding – vešanie plagátov v kinách

< Naspäť na Návody

Na dvere (hlavne v DU, Fon & KK) vešiame plagátiky „nejesť, nepiť, nefotiť“. Na povrchy ako je napr. drevo (dvere) používame lepiacu plastelínu.

Dom umenia

V Dome umenia vešiame všetky plagáty, ktoré len môžme. Väčšinu na sklá z oboch strán. Na nástenku pri vchode vešiame program (zo strany ako je vchod) a z druhej strany plagáty. Tretia nástenku pri schodoch ostáva Domu umenia.

Fontána

Na nástenky vešiame vytlačený katalóg, program a plagáty. Filmy z katalógu vešiame tak, aby sa ich na jednu nástenku zmestilo 16 (4×4) aby boli pekne rovno. Nejaké špendlíky tam majú, ale treba si doniesť aj vlastné.

Kino Klub

Sú tam nástenky, na ktoré vešiame festivalový plagát, program, filmy iba z klubu. Ak sa zmestí, môžeme tam zavesiť aj filmové plagáty. Nejaké špendlíky by mali mať, ale treba si doniesť vlastné.

Elektrárňa

V Elektrárni nie je veľa miesta. Pred budovou je exteriérová sklenená nástenka, ktorú na požiadanie otvoria. Tam dávame program. Jeden festivalový plagát sa dá nalepiť na dvere. Vnútri majú kovovú nástenku, na ktorú sa dá prištipcovať zopár papierov: festivalový plagát, filmové stránky (iba tie, ktoré sa hrajú v Elektrárni). Štipce majú.

Arta

V Arte vešiame pri vchode program a plagáty. Na poschodí katalógové stránky filmov a plagát. Treba si doniesť lepiacu pásku.

Kino Kúpele

Ak tam bude zatvorené, treba ísť na recepciu do hotela oproti a poprosiť ich, aby otvorili. Na sklo (zvnútra) vešiame festivalový plagát a na dvere do sály program, festivalový plagát a filmové plagáty.

< Naspäť na Návody