Cinematik Jr.
Premietania pre najmenších, pretože lásku k filmu treba pestovať od detstva. Nudiť sa však nebudú ani rodičia, či starší súrodenci.
Sobota 15. 9.
10:00

Coco

coco-2

Coco, r. Lee Unkrich, Adrian Molina, US, 2017; 105 min.; cz dab,

Aj napriek zvláštnemu zákazu hudby vo svojej rodine sa malý Miguel túži stať uznávaným hudobníkom, akým bol jeho idol, tragicky zosnulý gitarista Ernesto de la Cruz. V snahe dokázať svoj talent sa Miguel za nevysvetliteľných okolností ocitá na mieste, ktoré ešte žiadny živý človek nenavštívil – v krásnom a pestrofarebnom svete zosnulých. Pre miestnych obyvateľov je jeho návšteva rovnako šokujúca. S pomocou miestneho podvodníčka Héctora sa Miguel vydáva na neobyčajnú cestu za tajomstvami svojej rodiny…

stránka filmu
viac info

FavoriteLoadingPridať do môjho programu

Nedeľa 16. 9.

Pračlovek

early_man-2

Early Man, r. Nick Park, GB/FR, 2018; 88 min.; sk dab,

Dug je typický neohrozený hrdina žijúci v pomerne pokojne prebiehajúcej dobe kamennej. Lenže teraz musí spolu so svojím štvornohým priateľom zachrániť svoj kmeň a milovaný domov pred veľkou hrozbou. Vtrhla k nim totiž doba bronzová v čele s podlým lordom. Dug sa nakoniec vďaka náhode ocitá priamo uprostred nepriateľského územia a tam staví budúcnosť svojho kmeňa na podivnú hru, v ktorej sa dve rovnako veľké skupiny bojovníkov snažia kopať do koženej gule. Dug má jedinú šancu: naučiť seba a ďalších desať riadne nemotorných praľudí hrať futbal a následne vyhrať zápas proti elitnému reprezentačnému klubu Real Bronzio.

stránka filmu
viac info

FavoriteLoadingPridať do môjho programu

widget_cinematik-program