Kontakty

Všeobecné informácie: info@cinematik.sk
0948 445 565
 

Cinematik, s.r.o.
Bitúnková 1453/23
900 31 Stupava

IČO: 45302847
DIČ: 2022931812
IČ DPH: SK2022931812

 

MFF PIEŠŤANY, o.z.
Bitúnková 1453/23
900 31 Stupava

IČO: 30856663
DIČ: 2021905853
IČ DPH: SK2021905853

Bozidara Turzonovova Čestná riaditeľka
Božidara Turzonovová
Tomas Klenovsky Výkonný riaditeľ
Tomáš Klenovský
tomas.klenovsky@cinematik.sk
Vladimir Stric Umelecký riaditeľ
Vladimír Štric
vladimir.stric@cinematik.sk

Programový tím

Vladimir Stric Umelecký riaditeľ
Vladimír Štric
vladimir.stric@cinematik.sk
Rastislav Steranka Programový koordinátor
Rastislav Steranka
rastislav.steranka@cinematik.sk
0914 266 911
Tomas Hudak Koordinátor súťaže Cinematik.doc
Tomáš Hudák
tomas.hudak@cinematik.sk
Peter Konecny Peter Konečný peter.konecny@cinematik.sk
0905 316 005

Festivalový štáb

Mária Boďová Guest Service
Mária Boďová
maria.bodova@cinematik.sk
Tomas Danecek Guest Service
Tomáš Daneček
tomas.danecek@cinematik.sk
0948 445 563
Juraj Oniscenko Protokol
Juraj Oniščenko
juraj.oniscenko@cinematik.sk
0948 445 565
Eva Klenovska Ekonómka
Eva Klenovská
eva.klenovska@cinematik.sk
0908 709 537
Peter Konecny Public relations
Peter Konečný
peter.konecny@cinematik.sk
0905 316 005
Rastislav Steranka Spoluredaktor festivalového katalógu
Rastislav Steranka
rastislav.steranka@cinematik.sk
0914 266 911
Tomas Hudak Spoluredaktor festivalového katalógu
Redaktor festivalového webu a denníku

Tomáš Hudák
tomas.hudak@cinematik.sk
Marek Szold Grafický dizajn
Marek Szold
marek.szold@cinematik.sk
Natalia Mattielighova Akreditačné centrum
Natália Klenovská
natalia.klenovska@cinematik.sk
0944 347 722
Lucia Glezlova Koordinátorka filmových kópií
Lucia Skokňová
lucia.skoknova@cinematik.sk
0948 445 564
Tomas Poor Sprievodné podujatia
Tomáš Poór
tomas.poor@cinematik.sk
Romana Špačková produkcia
Romana Špačková
romana.spackova@cinematik.sk