Kontakty

Všeobecné informácie & Hotline info@cinematik.sk
0948 445565
Cinematik, s.r.o.
Bitúnková 23
900 31 Stupava
IČO: 45302847
DIČ: 2022931812
IČ DPH: SK2022931812
Bozidara Turzonovova Čestná riaditeľka
Božidara Turzonovová
Tomas Klenovsky Výkonný riaditeľ
Tomáš Klenovský
tomas.klenovsky@gmail.com
0903 777789
Vladimir Stric Umelecký riaditeľ
Vladimír Štric
stric@cinematik.sk

Programový tím

Vladimir Stric Umelecký riaditeľ
Vladimír Štric
stric@cinematik.sk
Rastislav Steranka Programový koordinátor
Rastislav Steranka
steranka@cinematik.sk
0914 266911
Tomas Hudak Koordinátor súťaže Cinematik.doc
Tomáš Hudák
hudak@cinematik.sk
Peter Konecny Peter Konečný konecny@cinematik.sk
0905 316005

Festivalový štáb

Mária Boďová Guest Service
Mária Boďová
bodova@cinematik.sk
Tomas Danecek Guest Service
Tomáš Daneček
danecek@cinematik.sk
0948 445563
Juraj Oniscenko Protokol
Juraj Oniščenko
protokol@cinematik.sk
0948 445565
Eva Klenovska Ekonómka
Eva Klenovská
klenovska@cinematik.sk
0908 709537
Peter Konecny Public relations
Peter Konečný
konecny@cinematik.sk
0905 316005
Rastislav Steranka Spoluredaktor festivalového katalógu
Rastislav Steranka
steranka@cinematik.sk
0914 266911
Tomas Hudak Spoluredaktor festivalového katalógu
Redaktor festivalového webu a denníku

Tomáš Hudák
hudak@cinematik.sk
Marek Szold Grafický dizajn
Marek Szold
szold@cinematik.sk
Natalia Mattielighova Akreditačné centrum
Natália Mattielighová
mattielighova@cinematik.sk
0944 347722
Lucia Glezlova Koordinátorka filmových kópií
Lucia Glézlová
glezlova@cinematik.sk
0948 445564
Tomas Poor Sprievodné podujatia
Tomáš Poór
poor@cinematik.sk
Romana Špačková produkcia
Romana Špačková
spackova@cinematik.sk