Cinematik-2016-Dom-umenia-schody

Podporte svoj festival a získajte pozvánky!

jedenásť rokov pripravujeme jeden z najúspešnejších filmových festivalov a plné kinosály nám dokazujú, že to má zmysel! Ďakujeme všetkým, ktorí nás v minulosti podporili a všetkým, ktorí na festival prišli.

Chceli by sme Vás poprosiť o podporu nasledujúceho ročníka vo forme 2% daní. Aj vďaka tomu budeme môcť priniesť viac kvalitných filmov, koncertov, či diskusií. Budeme Vám veľmi vďační!

Pokiaľ sa rozhodnete nám pomôcť a podávate si daňové priznanie sami, vypočítajte si 2% zo zaplatenej dane a jednoducho vpíšte nasledovné údaje do Vášho daňového priznania:

MFF PIEŠŤANY
občianske združenie
Bitúnková 1453/23, 90031 Stupava
IČO: 30856663

Ak ste zamestnanec, požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň a o vystavenie tlačiva Potvrdenie o zaplatení dane. Z tohto Potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2% z Vašej zaplatenej dane (to musí byť minimálne 3 €). Potrebné údaje vpíšte do tlačiva Vyhlásenie o poukázaní 2%.

Potrebné tlačivá nájdete na tejto stránke.

Obe tieto tlačivá, teda Vyhlásenie spolu s Potvrdením, pošlite do 30.4.2017 na daňový úrad podľa Vášho bydliska.

Ak sa nám rozhodnete darovať 2% zo svojich daní a v daňovom priznaní zaškrtnete “súhlasím so zaslaním údajov (meno, priezvisko a trvalý pobyt) mnou určenému prijímateľovi podielu zaplatenej dane”, zašleme Vám v roku 2018 pozvánku pre dve osoby na otvorenie, záver a špeciálne projekcie počas 13. ročníka Cinematiku Piešťany.

Všetkým Vám veľmi pekne ďakujeme za podporu!